O mnie

04 stycznia 0 Comments

Kto ja jestem

To ja jestem

Nazywam się Bartek i w planszówki, tak na poważnie gram od 3 lat. Zaczęło się od Osadników z Catanu, a nie tak jak u większości od Talismana, Carcassonne, czy innej kultowej gry. Do dzisiaj Catan darzę swojego rodzaju sentymentem, chociaż bardzo mocno denerwuję mnie w niej losowość! Mam 18 lat, w tym roku kończę liceum (miejmy nadzieję) o profilu matematyczno-informatycznym. Pochodzę z małej miejscowości w małopolsce, której nazwę mało kto wymawia dobrze za pierwszym razem.
Poza graniem w gry planszowe (i komputerowe), w wolnych chwilach przeglądam memy, czytam i zmieniam hobby. Grałem już na pianinie, gitarze, ukulele, akordeonie, zbierałem monety, uczyłem się trudnych słów polskich, a nawet hodowałem mrówki. Ogólnie było tego dużo.
Założyłem bloga, bo żaden z moich znajomych nie może już znieść gadania o planszówkach, a ja muszę się na kimś wyżyć. Muszę się przyznać, że to moje drugie podejście do prowadzenia bloga planszówkowego i miejmy nadzieję, że tym razem wypali (nie zabraknie czasu i chęci).
Plan jest taki, że wpisy będę się starał umieszczać przede wszystkim regularnie. Planuję na początek jeden na tydzień. Głównie będą to recenzje gier, w które dane mi było zagrać, różne artykuły na konkretny temat, ważniejsze newsy, unboxingi i krótkie wpisy ,,rzut okiem” na mobline gry planszowe.
Zaznaczę jeszcze od razu, że nie jestem specjalistą od pisania. Ba, nawet do amatora mi trochę brakuje, ale będę się przykładał do każdego wpisu całym sercem (i mózgiem), tak, żeby wszystkie czytało się jak najprzyjemniej.
To by było na tyle. Zapraszam wszystkich do czytania i życzę miłego dnia (lub nocy)! :)